práce na zakázkuPráce na zakázku je dobrodružstvím,  do kterého se vždy ráda pustím.

Bude mi potěšením vyrobit šperk podle vašich představ, pokud nejsou v rozporu s etikou a mojí zásadou nekopírovat.

Práce na zakázku probíhá jinak než spontánní tvorba a proto k její realizaci potřebuji cca 6 týdnů s výjimkou jednodušších požadavků, jako jsou například pecky do uší atp. Pokud na toto přistoupíte, získáte šperk, který bude jen váš, řemeslně poctivě provedený a jedinečný.

Samotná práce na zakázku začíná ústní či písemnou dohodou. Napište mi svojí představu a pokud se na zakázce, času a přibližné ceně dohodneme, může začít spolupráce.

Po zaplacení  zálohy vám v zašlu jednu až tři skicy k výběru. Pokud si nevyberete, za další návrhy si účtuji skicovné 1000 za každý nový návrh. Drobné úpravy původních návrhů jsou v ceně.  Skicovné je uvedeno na faktuře a připočteno k celkové ceně šperku.

Nebráním se ani osobnímu setkání, výrazně šetří čas.

Po dokončení a zaplacení zbytku ceny je šperk váš. Jak v případě prodeje, tak zhotovení na zakázku akceptuji pouze platbu na účet. Následné odeslání či předání proběhne podle dohody. Další jeho úpravy na míru jsou možné - drobnější jsou v ceně pouze za poštovné, na doplacení zásadních úprav se dohodneme podle jejich rozsahu a charakteru.Několika ukázkám zakázkových prací jsem věnovala samostatný oddíl v galerii. Těším se na spolupráci a na přání, třeba i lehce šílená...